LAJMI I FUNDIT:

Mundësi tjetër për Zaniolon, po e konsideron transferimin në Turqi

Mundësi tjetër për Zaniolon, po e konsideron transferimin në Turqi

Nicolo Zaniolo ka një tjetër mundësi për tu larguar nga Roma, por që koha po ikën shpejtë.

Reklama

Sulmuesi italian është lënë jashtë projektit teknik të Romës dhe nuk do të luaj më këtë edicion.

Shumë oferta kishte ditëve të fundit të afatit kalimtar të janarit, por Roma nuk e pranoi asnjë nga to pasi nuk ishte e kënaqur.

E vetmja ofertë që Roma e pranoi ishte ajo e Bournemouth, por që vet Zaniolo e refuzoi.

Tani kur ka mbetur jashtë projektit të Romës, Zaniolo po sheh mundësinë të transferohet edhe në Superligën e Turqisë.

Galatasaray dhe Fenerbahce kanë bërë oferta zyrtare, por vetëm për huazimin e lojtarit.

Zaniolo pendohet për gjithçka, tani dëshiron të luaj për Romën
Lexo po ashtu Zaniolo pendohet për gjithçka, tani dëshiron të luaj për Romën

Megjithatë Roma po kërkon nga skuadrat turke që të bëjnë ofertë për transferimin e përhershëm, pasi në asnjë mënyrë nuk do të pranoj huazimin e lojtarit.

Gjithsesi tani dy gjigantët turk kanë dy ditë kohë për të bindur Romën dhe Zaniolon për aventurën turke. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Salihamidzic reagon pasi u shkarkua nga Bayerni: Nuk ishte një situatë e lehtë, por kjo skuadër do ta fitoj Ligën e Kampionëve

Salihamidzic reagon pasi u shkarkua nga Bayerni: Nuk ishte një situatë e lehtë, por kjo skuadër do ta fitoj Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Përballje e shqiptarëve në MLS, Shaqiri me një asistim maestral i siguron një pikë Chicagos

Përballje e shqiptarëve në MLS, Shaqiri me një asistim maestral i siguron një pikë Chicagos

Ndërkombëtare
Çfarë i duhet Milanit për t'u kualifikuar në Ligën e Kampionëve

Çfarë i duhet Milanit për t'u kualifikuar në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Si mund të luajë Real Madridi në vitin 2024 pas transferimit të Kylian Mbappes, kush do të ishte në 11-shen startuese

Si mund të luajë Real Madridi në vitin 2024 pas transferimit të Kylian Mbappes, kush do të ishte në 11-shen startuese

La Liga
Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Premier League
Kalo në kategori