LAJMI I FUNDIT:

Fenerbahce

802 Artikuj

Uran Bislimi ka realizuar super gol ndaj Fenerbahces në kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Uran Bislimi ka realizuar super gol ndaj Fenerbahces në kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Mourinho e do te Fenerbahce njërin nga mesfushorët e preferuar të Guardiolas   

Mourinho e do te Fenerbahce njërin nga mesfushorët e preferuar të Guardiolas   

Ligat tjera
Mourinho tashmë ka ‘galaktikun’ e tij të parë: Saint-Maximin zbarkon në Fenerbahce

Mourinho tashmë ka ‘galaktikun’ e tij të parë: Saint-Maximin zbarkon në Fenerbahce

Ligat tjera
Mourinho merr një goditje të rëndë pasi top ylli ia mbylli derën transferimit tek Fenerbahce

Mourinho merr një goditje të rëndë pasi top ylli ia mbylli derën transferimit tek Fenerbahce

Ligat tjera
Sensacioni turk që shkëlqeu në Euro 2024, ka tërhequr interesimin e fortë të Man United

Sensacioni turk që shkëlqeu në Euro 2024, ka tërhequr interesimin e fortë të Man United

Premier League
Armando Broja përfundon në radarin e gjigantit turk

Armando Broja përfundon në radarin e gjigantit turk

Ligat tjera
Dy top klubet angleze në garë për sensacionin turk Ferdi Kadioglu

Dy top klubet angleze në garë për sensacionin turk Ferdi Kadioglu

Premier League
Mourinho synon ta transferojë anësorin e Barcelonës te Fenerbahce

Mourinho synon ta transferojë anësorin e Barcelonës te Fenerbahce

La Liga
Jose Mourinho përforcon mbrojtjen e Fenerbahces me ish-yllin e Ligës Premier

Jose Mourinho përforcon mbrojtjen e Fenerbahces me ish-yllin e Ligës Premier

Ligat tjera
Dzeko po largohet nga Fenerbahce për të bërë një transferim shumë befasues

Dzeko po largohet nga Fenerbahce për të bërë një transferim shumë befasues

Ndërkombëtare
Mourinho po e kërkon me çdo kusht ish-lojtarin e tij te Fenerbahce, klubi turk i bënë një ofertë të madhe

Mourinho po e kërkon me çdo kusht ish-lojtarin e tij te Fenerbahce, klubi turk i bënë një ofertë të madhe

Ndërkombëtare
Mourinho befason mediat turke me veprimin e tij gjatë seancës stërvitore të Fenerbahces

Mourinho befason mediat turke me veprimin e tij gjatë seancës stërvitore të Fenerbahces

Ligat tjera
Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024

Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024

Premier League
Jose Mourinho mund ta marrë yllin e Euro 2024 si transferimin e tij të parë te Fenerbahce

Jose Mourinho mund ta marrë yllin e Euro 2024 si transferimin e tij të parë te Fenerbahce

Ligat tjera
Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Ndërkombëtare
Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Ligat tjera
Top ylli anglez refuzon transferimin tek Fenerbahce shkaku i Mourinhos

Top ylli anglez refuzon transferimin tek Fenerbahce shkaku i Mourinhos

Ligat tjera
Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Ligat tjera
Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Ligat tjera
“Qesh me fatkeqësinë e klubeve të tjera”, Mourinho godet Guardiolan

“Qesh me fatkeqësinë e klubeve të tjera”, Mourinho godet Guardiolan

Ndërkombëtare
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Shkumbin Pireva
Tre yjet që Mourinho i do me çdo kusht tek Fenerbahce – përfshirë bashkëlojtarin e Ronaldos

Tre yjet që Mourinho i do me çdo kusht tek Fenerbahce – përfshirë bashkëlojtarin e Ronaldos

Ligat tjera
Garë e ashpër për Brojën, pas Monacos dhe klubeve angleze ai kërkohet edhe në Itali dhe Turqi

Garë e ashpër për Brojën, pas Monacos dhe klubeve angleze ai kërkohet edhe në Itali dhe Turqi

Premier League
“Tani jam njëri prej jush”, fjalët e para të Mourinhos gjatë prezantimit si trajner i Fenerbahces

“Tani jam njëri prej jush”, fjalët e para të Mourinhos gjatë prezantimit si trajner i Fenerbahces

Ligat tjera


mob5