Ka tash e sa kohë që motra e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rina Lipa, ka filluar një karrierë në modeling.

Kësaj here ajo është fotografuar para aparatit të Anaïs Gallagher, për një fushatë të re luksoze për gjigantin e pijeve “Coca-Cola”.

Pjesë e kampanjës janë edhe Roman Kemp dhe Lady Leshurr, shkruan MSN.

View this post on Instagram

A post shared by rina (@rinalipa)

Fusha e quajtur “Open That Coca-Cola”, ka të bëjë me “ndjenjën e papërshkrueshme të pirjes së gllënjkës së parë të pijes Coca-Cola”.

Një sondazh i kryer nga “Coca-Cola” zbuloi se 25 për qind e britanikëve e konsiderojnë shijen e kësaj pije si të papërshkrueshme.

Reklama

Anaïs gjithashtu kapi influencuesin Saffron Barker, finalistin e “RuPaul’s Drag Race UK”, Tayce dhe aktorin e “It’s A Sin”, Nathaniel Hall për projektin.

Reklama

Ajo tha: “Të punoja me Coca-Cola në këtë xhirim ishte një sfidë kaq argëtuese. Unë dua të përdor shitjen time artistike për të sjellë në jetë një ndjesi që është pamundësisht e vështirë të thuhet me fjalë. Pra, në vend të kësaj, ne i kapëm ato në imazhe”.

Ndërkohë, Rina tha: “Të përshkruash pirjen e një coca-cole është e vështirë, por kjo më bën të mendoj për kohë të mira, për të bërë kujtime dhe për verën”.

Reklama

Foto: Anaïs Gallagher

Nathaniel – i cili luajti Donald Bassett në dramën “It’s A Sin” – komentoi: “Komunikimi i ndjenjës së pirjes së një coca-cole përmes shprehjeve të fytyrës ka qenë shumë argëtuese. Dhe nuk kërkohet asnjë aktrim!”.

Anaïs – e cila u regjistrua në kolegj arti në vitin 2018 – ka fotografuar muzikantë të tillë si: Sam Fender, Yungblud, Blossoms, Inhaler dhe ish-rokerin Noel. /Telegrafi/

Reklama