LAJMI I FUNDIT:

Morena Taraku reagon pas fitores së Stresit në BBVK: Ti je më i miri, krenare me ty

Morena Taraku reagon pas fitores së Stresit në BBVK: Ti je më i miri, krenare me ty

Reperi nga Shqipëria, Stresi mbrëmë (e premte) përfundoi rrugëtimin në Big brother VIP Kosova duke u shpallur fituesi i edicionit të parë të këtij formati.

Pas 103 ditësh rap-artisti u kurorëzua me fitoren e çmimit të madh prej 200 mijë eurosh duke lënë pas dy finalistët e tjerë Vedat Bajrami dhe Xhuli Nura.

Menjëherë pas fitores së tij ka ardhur një reagim nga mikesha e tij modelja dhe këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku.

Bukuroshja nga Peja ka treguar vazhdimisht përkrahje për reperi madje duke publikuar edhe postime të shumta ku shihej duke votuar për të.

Ndërsa, në një postimi që bëri mbrëmë (2 premte) Morena tha se e dinte që ai do të ishte fitesi dhe se është shumë krenare për të.

Reklama
Foto: Morena Taraku/Instagram

“E dija vëlla, ti je më I miri, krenare, krenare për ty”, ka shkruar Morena në postimi.

Kujtojmë që përveç Stresit, Xhulit, Vedatit dy finalistët e tjerë ishin edhe Artani Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu.

Katër finalistët u shpërblyen me nga 10 mijë euro secili. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori