LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur Beyonce dhe Jay Z iu bindën vajzës së tyre duke i ndërprerë duartrokitjet (Video)

Momenti kur Beyonce dhe Jay Z iu bindën vajzës së tyre duke i ndërprerë duartrokitjet (Video)
(Foto: Getty Images)

Nëse ekziston ndonjë person në botë që mund t’i tregojë Beyonce Knowles çfarë të bëjë, ajo është vajza e saj, Blue Ivy.

E njëjta gjë vlen edhe për mogulin e muzikës rep, Jay Z, i cili iu bindet kërkesave të vajzës së tij gjashtëvjeçare.

(Foto: Getty Images)

Në ceremoninë e Grammy Awards, ajo ishte ulur në mes të prindërve të saj, Jay Z dhe Beyonce, ndërsa nga aty mund të shihte gjithçka çfarë bëjnë prindërit e saj.

Gjatë fjalimit prekës të Camila Cabellos, e cila tregoi si ishte të jesh një imigrante, çifti i famshëm i këngëtarëve e duartrokitën.

(Foto: Getty Images)

Mirëpo, vajza e tyre vendosi që ata duhej t’i ndërprisnin duartrokitjet. Në rrjetet sociale është shpërndarë në masë të madhe një video, në të cilën shihet momenti kur Blue iu kërkon nënës dhe babait që të mos duartrokasin.

Reklama

Ndërsa prindërit i binden kërkesës së vajzës. Ajo fillimisht i drejtohet Beyonce, kurse më pas kthehet kah Jay Z.

Momenti zgjat vetëm disa sekonda, mirëpo kjo ka mjaftuar që videoja të shpërndahet dhe të marrë komente të shumta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori