LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha rikthen në kujtesë rastin kur një biznesmen shqiptar i ofroi një milion dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull

Mihrije Braha rikthen në kujtesë rastin kur një biznesmen shqiptar i ofroi një milion dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull
Foto: Mihrije Braha/Instagram

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, është e njohur për sinqeritetin e saj në intervista.

Reklama

E ftuar në “Glamour Zone”, ajo ka rikthyer në qendër të vëmendjes historinë e dikurshme she shumë qesharake, e cila kishte bënte me një ofertë që i ishte drejtuar asaj.

Bëhet fjalë për një biznesmen që i kishte ofruar asaj një miliona dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Ndaj një kërkese të tillë Mihrija kishte reaguar me të qeshura dhe njëlloj ka vepruar edhe burri i saj, Naim Abazi, pasi ajo i ka treguar atij në lidhje me rastin.

“Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash çfarë ndodhi. Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke humbur 1 milion dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë”, ka thënë këngëtarja Braha.

Insistuar nga moderatorja që të tregonte reagimin e Naimit, Mihrija tha se ai çdo gjë e kishte marrë me shumë sportivitet.

Mirhija dhe Naimi janë një ndër çiftet që me vite të tëra i kanë rezistuar kohës dhe janë pjesë e estradës që nga njohja me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Në vazhdën e thashethemeve se mund të ketë nisur një lidhje të re, Shakira fotografohet e lumtur në brigjet e Miamit pas ndarjes nga Pique

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Magazina
Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Kalo në kategori