Agnesa Vuthaj a po bëhet këngëtare?

Shtrohet pyetja pasi që e shohim llogarinë personale të këngëtarit Mentor Hazirit.

#tinguj

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on Dec 19, 2017 at 12:51pm PST

Ky i fundit është duke punuar në një projekt të ri muzikor dhe në imazh të publikuar në rrjetet sociale shihet krahas bukuroshes shqiptare.

“Së shpejti”, ka shkruar ndër të tjerash këngëtari në Instagram.

?

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on Jan 15, 2018 at 6:40am PST

Nëse ish-Miss Kosova i ka hyrë botës së muzikës, apo vjen vetëm si modele në projektin e ferizajasit, kjo mbetet të shihet.

Ndryshe, 38-vjeçari ka paralajmëruar projekte të tjera muzikore gjatë këtij viti.

Edhe Agnesën do ta shohim me koleksionet e reja të çantave dhe aksesorëve të ndryshëm për femra. /Telegrafi/

..soon @agnesavuthaj ?

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on Jan 18, 2018 at 6:30am PST