LAJMI I FUNDIT:

Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Dita e Pavarësisë së Shqipërisë ishte të martën (28 nëntor), por Drake mendon se nuk është vonë për t’u bashkuar me festimet.

Një ditë pas, të mërkurën (29 nëntor), reperi kanadez publikoi videoklipin “Polar Opposites”, kënga përmbyllëse e albumit të tij më të fundit, “For All the Dogs”, ku shfaqet dukshëm me një grup burrash shqiptarë që rrinë në dhomat e lojërave të rezidencës së tij.

Në klip, Drake dhe miqtë e tij veshin xhaketa të kuqe, me simbolin kombëtar dhe etnik të Shqipërisë – shqiponjën – të shfaqur në shpinë, shkruan Rolling Stone.

Foto: Screenshot/YouTube

Mes lojërave të pokerit dhe goditjeve në tavolinën e bilardos, Drake qan për një të dashur që e bllokon atë në çdo platformë që mund të përdorte për të krijuar kontakt me të.

Drake edhe në njoftimin e tij në Instagram të lansimit të videoklipit në mbishkrimin e postimit bashkëngjiti emoji me flamurin kuq e zi.

Videoja “Polar Opposites” pason publikimin e “Scary Hours 3”, një version i zgjatur që shtoi gjashtë projekte të reja në listën e 23 këngëve të albumit “For All The Dogs”.

Theksojmë që Drake më parë, pas publikimit të edicionit standard të albumit, kishte njoftuar planet për të marrë pak kohë larg muzikës për t’u fokusuar në shëndetin e tij.

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”
Lexo po ashtu Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

“Më duhet të fokusohem në shëndetin tim, para së gjithash”, tha ylli teksa përpiqet të kontrollojë problemin e tij gastrointestinal.

“Kam vite që kam problemet më të çmendura me stomakun tim. Do të mbyll derën e studios për pak. Ndoshta një vit apo diçka kështu, ndoshta edhe pak më gjatë”, kishte deklaruar reperi mes tjerash. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në

Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në "çdo familje ka nga një pedofil": Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Magazina
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Kalo në kategori