0Shares

Natasha Oakley njihet si “mbretëresha” e bikineve dhe jo më kot është zgjedhur nga marka australiane të brendshmeve si ikona e saj.

Blogerja ruse duket e mrekullueshme në një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram.

E bëjnë me qëllim? Pasi i habisin të gjithë me format e tyre me bikini, fërkojnë njëra-tjetrën me vaj (Foto) E bëjnë me qëllim? Pasi i habisin të gjithë me format e tyre me bikini, fërkojnë njëra-tjetrën me vaj (Foto)

Bukuroshja i ka treguar linjat e saj të përkryera dhe me siguri që produkti i reklamuar e ka suksesin të garantuar.

“Jam e entuziazmuar që jam fytyra e re e brendit më ikonik australian të veshjeve të brendshme, ‘Bondsaus’”, ka shkruar Natasha në përshkrim. /TCH/Telegrafi/

Mermaid life 💫 @MondaySwimwear

A post shared by Natasha Oakley (@tashoakley) on Jul 6, 2017 at 11:26pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)