Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë çifti më i dashur në estradën shqiptare.

Që të dy jan shumë aktiv në rrjete sociale, duke ndarë kështu me fansat momentet më të lumtura të jetës së tyre.

Po ashtu, sa i përket karrierës profesionale, palët janë të angazhuar me punët e tyre, përfshirë edhe paraqitjet televizive.

Foto: Instastory

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Marina zgjodhi të ndajë një imazh të realizuar katër vite më parë.

Çifti shiheshin të lumtur krah njëri-tjetrit, teksa pozonin me poza të ndryshme para kamerës.

Të njëjtat imazhe të shpërndara, janë realizuar gjatë pushimeve të tyre në Florida. /Telegrafi/