LAJMI I FUNDIT:

Margot Robbie do të jetësojë lodrën e famshme “Barbie” në një film hollivudian

Margot Robbie do të jetësojë lodrën e famshme “Barbie” në një film hollivudian

Ajo u bë e njohur në saje të një roli kryesor në filmin “Wolf of the Wall Street”, ku përkrah kishte Leonardo DiCaprion.

Reklama

Bëhet fjalë për Margot Robbien, të cilën do ta shohim në një rol jo të zakonshëm për aktoren australiane.

Ajo do të mishërojë Barbien, kukullën më të njohur në botë, në një film të prodhuar nga kompania “LuckyChap Entertainment”.

“Kukulla Barbie përmirëson besimin, kuriozitetin dhe komunikimin. Është një nder të mishëroj Barbien, e cila ka një ndikim shumë pozitiv në fëmijët”, tha biondina.

Ajo shtoi se as që mund të imagjinonte një partner më të mirë për punën – Warner Bros dhe Mattel që prodhuan kukullën Barbie.

“Margot Robbie është një producente dhe aktore ideale, e cila në një mënyrë krejtësisht të re, por relevante, do të ringjallë Barbien në ekranet e vogla”, tha Toby Emmerich i Warner Bros.

Robbie tregon se si ishte përgatitur për skenën e nxehtë me DiCaprion: Ishte e vështirë ta xhiroja para 30 burrave
Lexo po ashtu Robbie tregon se si ishte përgatitur për skenën e nxehtë me DiCaprion: Ishte e vështirë ta xhiroja para 30 burrave

Emri i filmit ende nuk dihet, por xhirimi i filmit “Barbie” është dashur të fillojë në vitin 2014. Roli kryesor iu besua atëbotë Amy Schumerit, por pasi ajo hoqi dorë nga xhirimet, kjo iu dha Anne Hathawayt.

Në fund, nuk kishte asgjë rreth bashkëpunimit dhe tani marrëveshja u arrit me Margot Robbien. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori