LAJMI I FUNDIT:

Barbie

44 Artikuj

“Barbie” tejkalon edhe “The Avengers” – arrin mbi 580 milionë euro në vetëm tetë javë pas publikimit

“Barbie” tejkalon edhe “The Avengers” – arrin mbi 580 milionë euro në vetëm tetë javë pas publikimit

TV / Film
Frymëzim stili: Paraqitjet mbresëlënëse të Margot Robbie në promovimin e “Barbie”

Frymëzim stili: Paraqitjet mbresëlënëse të Margot Robbie në promovimin e “Barbie”

Modë
Australiania 72-vjeçare nuk e ka parë filmin “Barbie”, por ka një koleksion prej 150 kukullash të tilla në shtëpinë e saj

Australiania 72-vjeçare nuk e ka parë filmin “Barbie”, por ka një koleksion prej 150 kukullash të tilla në shtëpinë e saj

TV / Film
Shtëpia Barbie ekziston vërtet në Malibu dhe jepet me qira

Shtëpia Barbie ekziston vërtet në Malibu dhe jepet me qira

Udhëtime
“Barbie” ndalohet në Algjeri pasi pretendohet se promovon homoseksualitetin dhe devijimet e tjera perëndimore

“Barbie” ndalohet në Algjeri pasi pretendohet se promovon homoseksualitetin dhe devijimet e tjera perëndimore

Yjet
Margot Robbie do të fitojë 45 milionë euro pagë dhe bonuse pasi filmi “Barbie” tejkaloi shifrën e një miliard eurove fitime

Margot Robbie do të fitojë 45 milionë euro pagë dhe bonuse pasi filmi “Barbie” tejkaloi shifrën e një miliard eurove fitime

TV / Film
Mania e filmit “Barbie”, binjaket shpenzojnë 186 mijë euro operacione plastike për t’u dukur si kukulla e famshme

Mania e filmit “Barbie”, binjaket shpenzojnë 186 mijë euro operacione plastike për t’u dukur si kukulla e famshme

Yjet
Pas Libanit, edhe Kuvajti ndalon filmin “Barbie” – shkak promovimi i homoseksualitetit

Pas Libanit, edhe Kuvajti ndalon filmin “Barbie” – shkak promovimi i homoseksualitetit

TV / Film
Filmi “Barbie” jepet premierë në Japoni pas polemikave për bombën atomike

Filmi “Barbie” jepet premierë në Japoni pas polemikave për bombën atomike

TV / Film
Libani ndalon filmin “Barbie” për ‘promovimin e homoseksualitetit’

Libani ndalon filmin “Barbie” për ‘promovimin e homoseksualitetit’

TV / Film
‘Barbiemania’ ka pushtuar botën: Këta janë emrat më të popullarizuar të foshnjave për momentin

‘Barbiemania’ ka pushtuar botën: Këta janë emrat më të popullarizuar të foshnjave për momentin

Bebja
“Barbie” shkruan historinë – bëhet filmi i parë i një regjisoreje femër që arrin mbi një miliard dollarë fitime

“Barbie” shkruan historinë – bëhet filmi i parë i një regjisoreje femër që arrin mbi një miliard dollarë fitime

TV / Film
“Barbie” arrin afro një miliard euro fitim në arkat filmike dy javë pas publikimit

“Barbie” arrin afro një miliard euro fitim në arkat filmike dy javë pas publikimit

TV / Film
Sa para kanë fituar Margot Robbie dhe Ryan Gosling nga filmi “Barbie”?

Sa para kanë fituar Margot Robbie dhe Ryan Gosling nga filmi “Barbie”?

Yjet
Suksesi i “Barbie” kërcënon Marvel: Sa miliona ka arritur filmi i Margot Robbie?

Suksesi i “Barbie” kërcënon Marvel: Sa miliona ka arritur filmi i Margot Robbie?

TV / Film
Prodhuesit e filmit “Barbie” kërkojnë falje për shakatë që bënë në lidhje me rivalin “Oppenheimer” dhe Japoninë

Prodhuesit e filmit “Barbie” kërkojnë falje për shakatë që bënë në lidhje me rivalin “Oppenheimer” dhe Japoninë

TV / Film
“Barbie” kryeson listën e fitimeve të fundjavës me 84 milionë euro, lë prapa “Oppenheimer” në vendin e dytë me 42 milionë euro

“Barbie” kryeson listën e fitimeve të fundjavës me 84 milionë euro, lë prapa “Oppenheimer” në vendin e dytë me 42 milionë euro

TV / Film
Aktorja e famshme përballet me reagime të ashpra pasi kritikoi filmin “Barbie”, duke thënë se është seksist dhe doli pas vetëm 15 minutash nga kinemaja

Aktorja e famshme përballet me reagime të ashpra pasi kritikoi filmin “Barbie”, duke thënë se është seksist dhe doli pas vetëm 15 minutash nga kinemaja

TV / Film
Vdes në moshën 96 vjeçare zëri origjinal i Ken në “Barbie”, Bill Cunningham

Vdes në moshën 96 vjeçare zëri origjinal i Ken në “Barbie”, Bill Cunningham

Yjet
“Barbie” mposht “Oppenheimer” në arkë me një debutim rekord prej 140 milionë eurosh

“Barbie” mposht “Oppenheimer” në arkë me një debutim rekord prej 140 milionë eurosh

TV / Film
Në vetëm një javë pas publikimit, “Barbie” bëhet filmi më i suksesshëm i vitit 2023

Në vetëm një javë pas publikimit, “Barbie” bëhet filmi më i suksesshëm i vitit 2023

TV / Film
‘Barbie” në  CineStar Megaplex – “Cinelady” më i vizituar në rajon!

‘Barbie” në CineStar Megaplex – “Cinelady” më i vizituar në rajon!

Cinestar
Barbie – konkurron Cinestar Megapex me bileta të shitura dy javë para filmit!

Barbie – konkurron Cinestar Megapex me bileta të shitura dy javë para filmit!

Cinestar
Dua Lipa merr vëmendje me dukjen mahnitëse në premierën e “Barbie” në Londër

Dua Lipa merr vëmendje me dukjen mahnitëse në premierën e “Barbie” në Londër

Yjet