LAJMI I FUNDIT:

Robbie tregon se si ishte përgatitur për skenën e nxehtë me DiCaprion: Ishte e vështirë ta xhiroja para 30 burrave

Robbie tregon se si ishte përgatitur për skenën e nxehtë me DiCaprion: Ishte e vështirë ta xhiroja para 30 burrave
Reklama

Aktorja Margot Robbie e kemi njohur disa vjet më parë në filmin e regjisorit, Martin Scorsese, “Wolf of  wall street”.

Ai luajti në rolin kryesor të femrës me emrin Naomi, ku në krah kishte fituesin e famshëm të një Oscari, Leonardo DiCaprio.


Gjithkush e kujton skenën e dhomës së fëmijëve, kur Jordan Balfort ose DiCaprio i afrohet Naomit dhe ajo i hap këmbët.

Kjo për bukuroshen hollivudiane nuk ishte e lehtë, të cilën gjë e ka konfirmuar Margot Robbie, duke zbuluar se nuk ishte ndier mirë me rastin e xhirimit të skenës së nxehtë.

“Ishin të tmerrshme xhirimet e asaj skene, më vinte turp. Është dashur të inskenoj rastin sikur po e ledhatoj veten përpara Leonardos si dhe tridhjetë burrave. Po të njëjtën gjë e kam bërë edhe para Scorseses edhe gjatë audicionit. Jam munduar të lë përshtypje dhe m’u kujtua se në një prej skenave do ta puth Leonardon”, tha ajo për “Porter”.

Margot Robbie dhe Cheryl dëshmi se kostumet mund t'ju shfaqin të bukura
Lexo po ashtu Margot Robbie dhe Cheryl dëshmi se kostumet mund t'ju shfaqin të bukura

Ajo kujtoi se si praktikoi për një kohë të gjatë para se të vinte dita e provës.

Ndryshe, Robbie është duke punuar në projekte të reja filmike që do t’i shohim gjatë vitit të ardhshëm në ekranet e mëdha të kinemave botërore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Kaderi dhe Blerando sjellin humor në shtëpi me imitimin e Bucit dhe Veronës

Magazina
Kalo në kategori