LAJMI I FUNDIT:

Margot Robbie mund të luajë rolin e Barbiet në një film për kukullën e popullarizuar

Margot Robbie mund të luajë rolin e Barbiet në një film për kukullën e popullarizuar
Margot Robbie (Photo by Phillip Faraone/Getty Images)

Me vite të tëra është zhvilluar ideja për një film për kukullën Barbie, ndërsa Mattel ka arritur marrëveshje me Warner Bros. për xhirimin e filmit të ri, ndërsa Margot Robbie është në bisedime për rolin kryesor.

Reklama

Me shumë mundësi, aktorja mund të jetë edhe producente e projekti përmes kompanisë së saj, LuckyChap.

Margot Robbie (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images for Chanel)

Për herë të parë është folur në vitin 2014 se Mattel po bashkëpunon me Sonyn për një film për Barbien.

Dy vite më pas, ishte thënë se Amy Schumer do të luante, mirëpo vetëm disa muaj më pas, ajo u tërhoq. Më pas u raportua se Anne Hathaway do ta zinte vendin e saj.

Lajmet për Margot Robbie
Lexo po ashtu Lajmet për Margot Robbie

Ndërsa nga janari i këtij viti, Sony i ka bërë planet që xhirimet të ndodhin brenda dy viteve të ardhshme dhe tashmë Mattel ka gjetur edhe një studio të re bashkëpunimi.

Burime të ndryshme thonë se regjisorja e “Wonder Woman”, Patty Jenkins, mund të përfshihet në këtë projekt.

Nëse arrihet marrëveshja, filmi për Barbien do ta vazhdojë partneritetin ndërmjet Margot dhe Warner Bros., pasi tashmë janë duke bashkëpunuar për “Birds of Prey”.

Robbie, e cila u nominua për Oscar në vitin e kaluar për filmin” I, Tonya”, do të shfaqet në filmin e radhës “Mary Queen of Scots”.

Në ndërkohë, është duke punuar në projektin e Sonyt, “Once Upon a Time in Hollywood”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Magazina
Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Magazina
Kalo në kategori