0Shares

Rita Ora rrëmbeu gjithë vëmendjen e mediave botërore me paraqitjen e saj në MTV EMA.

Bukuroshja shqiptare u shfaq tejet atraktive në paraqitjen e saj si nikoqire.

(Foto: Getty Images)

Por, jo vetëm si nikoqire, ajo edhe performoi në ngjarjen e madhe të mbajtur në Londër.

Lajmet e fundit rreth Rita Orës Lajmet e fundit rreth Rita Orës

Rita performoi dy këngë në këtë paraqitje të saj, këngët e reja “Your Song” dhe “Anywhere”.

Rita në këtë ceremoni 12 herë ka ndërruar dukjene saj.

(Foto: Getty Images)

Rita ka qenë e nominuar në kategorinë “Best Look”, por nuk arriti që të triumfonte, ndërsa çmime fituan Dua Lipa dhe Ermal Meta.

Rita me dy këngët e performuara ndezi skenën në Londër dhe impresionoi të gjithë.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)