Lyrical Son ka qenë prezent në dasmën e mikut të tij, reperit Gjiko.

Festimi në këtë ceremoni private martesore mori pjesë me bashkëshorten e tij Gresën.

Me një këmishë të bardhë e kollare të zezë dhe Gresa me një dukje po ashtu elegante, Lyrical Son u shfaq në shumë momente mjaft në disponim.

Reperi ka publikuar një foto në InstaStory me bashkëshorten e tij.

“E ti moj nuse, moj.. anej knej”, ka shkruar reperi duke treguar një tjetër moment nga dasma e madhe.

View this post on Instagram

Life is what You make it. 🙏👼❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on Sep 2, 2018 at 4:01am PDT

Festimi dhe Gresa janë prindër të lumtur të një vajze.

E kështu do të jenë edhe Gjiko dhe Elita Rudi. Dyshja janë në pritje të një fëmiu gjithnjë sipas zërave nga mediat shqiptare.

/Telegrafi/