Reperi Lumi B ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri me Skerdin.

“Djal dukat” titullohet kënga e tyre e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Red Box Entertainment, përkatësisht nga producenti Big Bang.

View this post on Instagram

#OUTNOW #DJALDUKAT (Link in bio)

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Apr 23, 2019 at 9:04am PDT

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dy protagonistët vijnë me një performancë mjaft interesante.

Ana vizuale e projektit i është besuar regjisorit Valon Aziri. /Telegrafi/