LAJMI I FUNDIT:

Luizi thotë se nëse nuk e fiton BBVA, synimi i tij do të jetë “Grande Fratello” në Itali

Luizi thotë se nëse nuk e fiton BBVA, synimi i tij do të jetë “Grande Fratello” në Itali

Këngëtari Luiz Ejlli po konsiderohet fenomen në lojën e Big Brother VIP Albania duke u bërë një prej personazheve më të komentuara të këtij ‘reality-show’.

Reklama

Ndonëse është një ndër pretendentët më të përfolur si fituese i këtij edicionit të BBVA, ai tha se në rast që nuk ndodhë një gjë e tillë, do të synoj që të shkoj në Itali te “Grande Fratello”.

Luizi tutje u shpreh se ai e njeh mirë gjuhën italiane dhe është i bindur se edhe atje do t’i ecte mirë një rrugëtim i tillë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“E gjeta synimin e radhës. Do shkoj të fitoj Grande Fratello se s’bën. Nëse nuk e fitoj këtu, do e fitoj atje. Kurdo që të fillojë do e filloj atje. E flas shumë mirë, si shqipen. Është gjë e mirë se edhe batutat më vijnë italisht, për zotin eci në Itali. Shqiptarë ka sa të duash”, u shpreh shkodrani.

Theksojmë që “Grande Fratello” është formati i ngjashëm me atë të Big Brother VIP Albania.

Ndryshe, sonte mbahet spektakli i radhës i BBVA dhe mbetet të shihet nëse do të ketë ndonjë ndryshim për finale e madhe pas rastit të vrasjes se rojës së ndërtesës së Top Channel, televizioni ku ky format transmetohet.

Olti Curri thotë se finalja e madhe e Big Brother VIP Albania mund të jetë këtë të shtunë
Lexo po ashtu Olti Curri thotë se finalja e madhe e Big Brother VIP Albania mund të jetë këtë të shtunë

Të shtunën e kaluar banorët u njoftuan se finalja mund të shtyhet deri më 6 maj, përgjigjen e tyre ata do të duhet ta thonë pikërisht sonte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Magazina
Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Butrint Avdyli
Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Magazina
Kalo në kategori