LAJMI I FUNDIT:

Lucas Perez drejt rikthimit në La Liga

Lucas Perez drejt rikthimit në La Liga

Lucas Perez mund të largohet nga Arsenali për tu kthyer në La Liga te Deportivo La Coruna.

Reklama

Sulmuesi 28-vjeçar erdhi në Emirates Stadium nga Spanja gushtin e shkuar, për një shumë prej 17 milionë funtesh.

Perez nuk gjeti edhe aq hapësire te Arsenal duke luajtur në vetëm nëntë ndeshje.

Ish sulmuesi i Dynamo Kiev pati edhe një lëndim në mars.

Perez duhet të largohet pasi hapësirat janë zvogëluar edhe më shumë prej ardhjes së Alexandre Lacazette, i cili i mori edhe fanellën me numrin 9-të.

Shuma që ofron Deportivo është 8 milionë funte.

Ai brenda një viti shënoi shtatë gola në 21 ndeshje. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Pep Guardiola me kërkesë interesante për UEFA-n dhe FIFA-n pas fitimit të Ligës së Kampionëve

Pep Guardiola me kërkesë interesante për UEFA-n dhe FIFA-n pas fitimit të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Messi nuk përmbahet, godet ashpër PSG-në për dy vitet e kaluara në Parc des Princes

Messi nuk përmbahet, godet ashpër PSG-në për dy vitet e kaluara në Parc des Princes

Ligue 1
Inzaghi: Interi i tregoi botës se kush është me paraqitjen ndaj Man Cityt

Inzaghi: Interi i tregoi botës se kush është me paraqitjen ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Man City 1-0 Inter: Ederson yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Man City 1-0 Inter: Ederson yll i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Manchester City fiton për herë të parë në histori trofeun e Ligës së Kampionëve - kompleton tripletën

Manchester City fiton për herë të parë në histori trofeun e Ligës së Kampionëve - kompleton tripletën

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori