LAJMI I FUNDIT:

Luana Vjollca sërish në televizion, thuhet se i janë ofruar 15 mijë euro pagë për t’iu bashkuar televizionit ABC

Luana Vjollca sërish në televizion, thuhet se i janë ofruar 15 mijë euro pagë për t’iu bashkuar televizionit ABC
Foto: Luana Vjollca/Instagram

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka tash e sa kohë që ka qëndruar në heshtje sa i përket të ardhmes së saj në televizion.

Reklama

Që pas largimit nga Top Channel, ajo nuk është parë me sezonin e ri të emisionit të saj, “Shiko kush luan”, duke lënë në pikëpyetje fansat se ku do të mund ta shohin në një të ardhme të afërt.

Mesa duket ajo ka shqyrtuar ofertat nga televizionet e ndryshme dhe tashmë është në prag të një marrëveshje të re.

Portali Syri Net ka publikuar një video të saj nga takimi me pronarin e televizionit ABC në Tiranë.

Sipas burimeve të të njëjtit medium, televizioni në fjalë i ka ofruar pagë mujore mbi 15 mijë euro për të qenë pjesë e tyre.

Vet Luana nuk ka dhënë detaje konkrete mbi këtë temë, megjithatë u ka premtuar fansave se shumë shpejt do të kthehet në televizion. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori