0Shares

Periudhë pushimesh në familjen Hoxha.

Pas Sarës, e cila ka zgjedhur që këto ditë të nxehta vere t’i kalojë në Hong Kong së bashku me Ledionin dhe Londonin e vogël, edhe Lori Hoxha ka nisur pushimet.

Vendi nuk dihet ekzaktësisht, po ndryshe nga motra e saj, ajo ka zgjedhur bregdetin.

Lori ka shkëputur disa momente nga pushimet, ku sigurish bien në sy format perfekte trupore. Por duket se trashëgimtarja e Top Channel nuk mendon njësoj si ne.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shkruan se do të kishte një trup më të mirë nëse në jetën e saj do bënin pjesë ‘Takos’. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)