LAJMI I FUNDIT:

Liverpooli largon edhe mbrojtësin e dytë

Liverpooli largon edhe mbrojtësin e dytë

Tiago Ilori është i destinuar t’i bashkohet Mamadou Sakhos për tu larguar nga Anfield.

Reklama

Ai mund të jepet si huazim drejt Reading që kanë shfaqur interesim për të.

E gjithë kjo sipas The Guardian që të ardhmen e mbrojtësit e sheh në Championship.

Mbrojtësi portugez do të jepet huazim

Mbrojtësi 23 vjeçar nuk ftohet rregullisht nga Jurgen Klopp te Liverpooil, dhe klubi janë të interesuar që ta dërgojnë diku ku do të kishte minuta.

Të gjitha lajmet për Liverpoolin mund t'i gjeni këtu
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet për Liverpoolin mund t'i gjeni këtu

Qendërmbrojtësi  Ilori nuk është mbrojtësi i vetëm që do të largohet, pasi edhe Mamadou Sakho është drejt largimin me Galatasarayn që ka shprehur interesim për të. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

La Liga
Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League
Bad News Eagles shënojnë fitoren e dytë në turneun CCT Online Finals 1

Bad News Eagles shënojnë fitoren e dytë në turneun CCT Online Finals 1

eSports
Kalo në kategori