LAJMI I FUNDIT:

Revoltohet organizatori, Ledri anulon koncertin për shkak të Noizyt? (Foto)

Revoltohet organizatori, Ledri anulon koncertin për shkak të Noizyt? (Foto)

Ledri Vula së shpejti do të vijë me projektin e tij më të ri muzikor.

Reperi njohur krahas krijimit të këngëve të reja është i angazhuar edhe në koncerte brenda dhe jashtë vendit, transmeton Telegrafi.


Me datë 22 të këtij muaji artisti ishte i ftuar në një koncert në Hannover, të cilin e ka anuluar.

Kjo ka bërë që organizatori i kësaj mbrëmjeje të revoltohet dhe përmes një publikimi në rrjetet sociale të reagojë kundër Ledrit duke thënë se anulimi u bë pasi në të njëjtin vend do të performonte edhe Noizy.

Sipas tij Ledri është frikësuar dhe nuk ka qenë i sigurt për të mbajtur koncert në kohën kur edhe Noizy kishte koncertin e tij./Telegrafi/

Lexoni të plotë reagimin e organizatorit:

Untitled

13076602_581205898671116_7703636186839036563_n

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori