Aktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk ditë më parë i dhanë fund romancës së tyre katërvjeçare dhe fansat e tyre mendojnë se kjo ka të bëjë me Lady Gagan.

Megjithatë, sipas burimeve arsyeja e ndarjes ka qenë pikërisht filmi “A Star Is Born”, ku Gaga dhe Bradley luajnë rolet kryesore, pasi vëmendja e shumtë ndikoi negativisht në lidhjen e aktorit dhe modeles.

Këngëtarja u shpreh për Us Weekly se është ndier shumë keq për ndarjen e Cooper dhe Shayk, por kjo nuk do të thotë se mes tyre do të ketë ndonjë romancë.

Bradley Cooper, Irina Shayk dhe Lady Gaga (Foto: Getty Images/Guliver)

Bradley dhe Irina e mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Lea De Seine, në mars të vitit 2017-të pas dy vitesh që po takoheshin.

Ndërkaq, këngëtarja Gaga e kishte ndërprerë fejesën me Christian Carinon një muaj më parë për shkaqe xhelozie. /Telegrafi/