Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, ka vendosur që t’i lërë paksa anash angazhimet e tij të fundit në Instagram.

Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një shkrimi të publikuar së fundmi në InstaStory, duke thënë se këto ditë ka nevojë për qetësi.

View this post on Instagram

Na vjen dita edhe neve😉💐🕊💐

A post shared by Labinot Tahiri🕊🌹🕊 (@labinottahiriofficial) on Jul 18, 2019 at 11:19am PDT

Ndër të tjerash, deputeti ka shkruar se nuk do të vihet pas në kërkim të votës për zgjedhjet e ardhshme, kjo pasi sipas ij nuk ka nevojë për këtë gjë.

“Tani mbas shumë angazhimeve tmia, dhe për qytetarë që kisha, këto ditë dua ta relaksoj shpirtin me pak qetësi!! Nuk po vazhdoj as me fushtatë, dhe as se sa vota do të marr, se kjo për mu ka pak rendesi! Rendesi kishte dhe ka, kur do që me thret qytetari të jem aty për ti shërbyer i pari. Do vazhdoj me vepra e jo fjalë! pas pak ditëve me më shumë gjëra madhore! Faleminderit për të gjithë që ishim gjatë këtyre muajve! Labi-FKSH”, ka shkruar Labi në InstaStory.

Foto: Labinot Tahiri/InstaStory

I njëjti ka qenë mjaft i angazhuar në aspektin e prujeve muzikore, ndërsa nuk ka munguar edhe nëpër koncerte e ahengje të ndryshme. /Telegrafi/