LAJMI I FUNDIT:

Kristen Stewart vazhdon pushimet me të dashurën lesbike (Foto)

Kristen Stewart vazhdon pushimet me të dashurën lesbike (Foto)

Aktorja Kristen Stewart dhe e dashura e saj, SoKO që prej fillimit të javës janë duke pushuar në kryeqytetin francez, Parisin.

Në fillim u supozua që ato mund të jenë vetëm shoqe, mirëpo më vonë u fotografuan duke u puthur, transmeton Klan Kosova.

Reklama

Të premtën ato janë fotografuar duke i shijuar rrezet e diellit dhe te dyjat dukeshin shumë me stil.
lesbike 1

lesbike 2

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Kalo në kategori