Kim Kardashian hyri në Instagram të hënën (23 maj) për të shfaqur një pamje të ‘nxehtë’ e veshur me ngjyrë rozë.

41-vjeçarja dukej e pabesueshme me një trupor nga “Skims” me geta të ngjashme “Fendi”, nga koleksioni i saj i nëntorit që sollën së bashku ‘Fendi x Skims’.

Në një foto të dytë nga sesioni fotografik, ajo tregoi asetet e saj të famshme nga pjesa e pasme, teksa ishte ulur me njërën këmbë mbi një karrige moderne prej druri.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Biznesmenja e finalizoi veshjen e saj me një palë taka rozë me majë të hapura me gëzof dhe një takë të ndërlikuar floriri në pjesën e pasme.

Ylli televiziv la flokët e saj të gjata dhe të zeza të modeluara në një gërshetë ë hijshme që i binte butësisht në shpinë, shkruan DailyMail.

“Ende e fiksuar pas bashkëpunimit Skims  dhe Fendi”, shkroi nëna e katër fëmijëve në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Kim u mahnit deri në perfeksion, me qerpikë të zinj dramatikë, një nuancë të bukur rozë dhe buzëkuq nudo në fytyrën e saj.

Kjo ishte hera e dytë brenda një jave që ajo befasoi 313 milionë ndjekësit e saj me një fotografi epike prapa.

Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Në fillim të kësaj jave ajo ndau një imazh tjetër provokuese nga plazhi që e shihte e veshur vetëm në bikini duke theksuar format e saj të përkryera trupore.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Ka qenë një javë stresuese për yllin, pasi asaj iu desh të paraqiste një urdhër ndalimi urgjent kundër një burri që thotë se e kërcënoi se do ta vriste atë, familjen e saj, si dhe të dashurin Pete Davidson, 28 vjeç.

Në dosje, Kim zbuloi gjithashtu se ai kërcënoi se do të bombardonte zyrat e saj të biznesit dhe i ka dërguar ‘mbi 80 letra Kimit, përfshirë 30 në muajin e fundit’, sipas The Blast.

Publikimi raportoi se burri shkroi, ‘Pete duhet dhe do të vdesin këtë fundjavë dhe ti fundjavën tjetër’ në një nga letrat.

Një gjykatës i Los Angeles ka vendosur një urdhër ndalimi të përkohshëm ndaj sulmuesit të dyshuar.

Megjithatë, Kim ishte në gjendje ta largonte mendjen nga kjo përvojë ndërsa festonte martesën italiane të motrës së saj Kourtney me rokerin Travis Barker gjatë fundjavës, me pjesën tjetër të klanit Kardashian/Jenner.

Çifti lidhi martesën për herë të tretë, pasi u martuan në një gjykatë në Santa Barbara të Kalifornisë të dielën e kaluar, dhe në një ceremoni jodetyruese në Vegas para kësaj.

Ylli u pa duke u kthyer në Los Angeles të hënën (23 maj) pas përfundimit të festimeve, me vajzën e saj North, tetë vjeç dhe motrën Khloe, 37 vjeç. /Telegrafi/