0Shares

Onati ka paralajmëruar projektin e ri të tij.

Teksa edhe Babastars dhe antarët tjerë po paralajmërojnë projekte të reja është edhe Onati ai që ka paralajmëruar projektin e ri.

Lajmet e fundit rreth Babastars Lajmet e fundit rreth Babastars

“A je” titullohet projekti i ri i Onatit, i cili po përkrahet shumë edhe nga kolegët e tij.

Kënga e fundit e Onatit ishte “Le t’Xhelozojnë në bashkëpunim me Majkun.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)