LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry shijon pushimet me Orlando Bloom dhe Daisy, josh me dukjen në bikini

Katy Perry shijon pushimet me Orlando Bloom dhe Daisy, josh me dukjen në bikini
Katy Perry Foto: The Sun

Katy Perry kohëve të fundit është parë duke shijuar pushimet e saj në Haëaii.

Ajo është e shoqëruar me të fejuarin e saj, Orlando Bloom, dhe padyshim vajzën e porsalindur, Daisy, shkruan The Sun.


Treshja ndërkohë janë fotografuar nga paparacit, teksa Katy shihej duke e mbajtur në krah dhe duke përqafuar vajzën.

Foto: The Sun

Ani pse veçse ka sjellë në jetë fëmijën, artistja ka joshur fansat me tiparet trupore, ndërsa ishte e veshur me bikini.

Në anën tjetër, Orlando si përherë nuk zhgënjeu me paraqitjen, teksa vinte në pah fizikun e formësuar.

Foto: The Sun

Ndërkaq, Katy u bë nënë për herë të parë vitin që lamë pas, ndërsa pozat me të bijën në rrjete sociale tashmë nuk kanë të ndalur. /Telegrafi/

Foto: The Sun

Në trend Magazina

Më shumë
E ngacmojnë se nuk

E ngacmojnë se nuk "di të lexojë", zbulohet problemi shëndetësor që kanë dy vëllezërit Veshaj

Magazina
Tifozët kuqezi duhet të jenë gati - tifozja bukuroshe kroate, Ivana Knoll do të jetë në ndeshjen Kroaci - Shqipëri

Tifozët kuqezi duhet të jenë gati - tifozja bukuroshe kroate, Ivana Knoll do të jetë në ndeshjen Kroaci - Shqipëri

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Shqetësuese: Publikohen pamje kur reperi godet me shkelm në kokë ish-in e tij

Shqetësuese: Publikohen pamje kur reperi godet me shkelm në kokë ish-in e tij

Magazina
Atletja më tërheqëse në botë u kualifikua në Lojërat Olimpike dhe zbuloi pagën e saj të mjerueshme

Atletja më tërheqëse në botë u kualifikua në Lojërat Olimpike dhe zbuloi pagën e saj të mjerueshme

Magazina
Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t'i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s'e ka njohur askush

Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t'i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s'e ka njohur askush

Magazina
Kalo në kategori