LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë një mesazh për të gjithë amerikanët, përpara zgjedhjeve presidenciale.

Dyshja të mërkurën publikuan një video në Instagram, të cilët krijuan një këngë për t’i inkurajuar ndjekësit të votojnë personalisht se sa me postë, pasi votat e dërguara mund të mos shkojnë në destinacionin e duhur në Ditën e Zgjedhjeve.


“Çohu dhe shkëlqe dhe shko në votime tani”, këndoi Perry, 36 vjeçare.

Katy Perry dhe Orlando Bloom (Foto: Instagram)

“Votoni personalisht, jo me një fletëvotim me postë”, shtoi ylli i “Pirates of Caribbean”.

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë
Lexo po ashtu Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë

“Tani është koha për të votuar personalisht, personalisht, njerëzit e Shteteve të Bashkuara të Amerikës”, përfundoi Perry.

Ajo pastaj bëri një ‘rikujtim miqësor’ për të ‘shkuar në votime’ dhe për të votuar.

View this post on Instagram

mom & dad here reminding you that YOUR VOTE COUNTS! ♥️ #votenow #bringsnacks 1866OURVOTE

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on Oct 28, 2020 at 12:35pm PDT

Bloom, një britanik, shpjegoi se ai nuk mund të votojë, por u kërkoi fansave ta bënin këtë për vajzën e tij, Daisy, e cila erdhi në jetë para pak muajsh.

“Mami dhe babai këtu duke ju kujtuar se vota juaj numërohet”. /Telegrafi/

Katy Perry dhe Orlando Bloom (Foto: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Magazina
'Bëhet i gjallë

'Bëhet i gjallë" - Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Kalo në kategori