LAJMI I FUNDIT:

Kamerat kapin momentin kur Lukaku e kërcënoi dhe e shau Barrellan në ndeshjen ndaj Sampdorias

Kamerat kapin momentin kur Lukaku e kërcënoi dhe e shau Barrellan në ndeshjen ndaj Sampdorias
(Foto: Getty Images)

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, e ka kërcënuar bashkëlojtarin Nicola Barella gjatë ndeshjes së xhiros së 22-të të Serie A kundër Sampdorias.

Kamerat e kanë kapur momentin kur belgu iu drejtua mesfushorit italian dhe nisi t’i bërtiste, pasi ai i kishte tundur duart i pakënaqur pas një topi të lëshuar.

Mediat italiane raportojnë se Lukaku i tha të mos i tundte më duart duke i përshkruar fjalët e sulmuesit: “Nico! Nico… Mos e bëj më atë me duar. Mjaft më! Ndalu! Ndalu menjëherë!”.

https://twitter.com/zielulife2/status/1625231648588439553?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1625231648588439553%7Ctwgr%5Ed2ac2462fe7fa20e6786d08054b7b9c8540ccb84%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.klix.ba%2Fsport%2Fnogomet%2Fbijesni-lukaku-prijetio-i-psovao-saigracu-iz-intera-kamera-snimila-trenutak-svadje-na-terenu%2F230213199

Pasi Barella ia ka kthyer dhe i ka thënë diçka, 29-vjeçari ka qenë akoma më brutal duke e sharë.

Interi nuk fiton në udhëtim te Sampdoria
Lexo po ashtu Interi nuk fiton në udhëtim te Sampdoria

https://twitter.com/zielulife2/status/1625231648588439553

Derisa i drejtohej bashkëlojtarit, Lukaku e ka kërcënuar me gisht, ndërkohë që pritet të shihet se si do të përfundojë ky konflikt, sidomos duke ditur që shumë lojtarë të Interit janë të pakënaqur me mbështetjen teknike që kanë nga belgu në fushë dhe shumë prej tyre janë të irrituar nga fakti sulmuesi shpesh humb topa dhe bën gabime fillestare. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Përfaqësueset
UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

Kombëtarja e Shqipërisë
Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Përfaqësueset
Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia e Ronaldos e nisë me fitore rrugëtimin në Euro 2024 - mposht Çekinë

Portugalia e Ronaldos e nisë me fitore rrugëtimin në Euro 2024 - mposht Çekinë

Përfaqësueset
Kalo në kategori