LAJMI I FUNDIT:

Juve lufton me Interin për Yaya Touren

Juve lufton me Interin për Yaya Touren

Interi ka kohë që po e ndjekë Yaya Touren, por tashmë në këtë luftë nuk është i vetëm klubi Nerazzur.

Reprezentuesi i Bregut të Fildishtë po kërkohet tashmë shumë edhe nga një ekip tjetër edhe ps eu spekulua për një ribashkim me Mancinin.

Sipas Tuttosport (gazetë juventine), Juventusi është shumë pranë Toures, i cili në maj bëhet 33 vjeçar.


Juve tashmë ka treguar me Evran se është në gjendje që të nxjerrë më të mirën nga lojtarët në vitet e fundit të karrierës së tyre. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Përfaqësueset
Golashënuesi i tretë më i mirë në Evropë transferohet te Milani për vetëm 17.5 milionë euro?

Golashënuesi i tretë më i mirë në Evropë transferohet te Milani për vetëm 17.5 milionë euro?

Serie A
Kanë investuar miliona, por mbesin amator dhe qesharak: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës

Kanë investuar miliona, por mbesin amator dhe qesharak: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës

Premier League
Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Ndërkombëtare
“Do të doja ta shihja te Barcelona” – Suarez ia thotë në sy dëshirën e tij sulmuesit të ri të Real Madridit

“Do të doja ta shihja te Barcelona” – Suarez ia thotë në sy dëshirën e tij sulmuesit të ri të Real Madridit

La Liga
Bayerni i kërkon Realit ta përfshijë një yll të tyre në ofertën për Davies

Bayerni i kërkon Realit ta përfshijë një yll të tyre në ofertën për Davies

Bundesliga
Kalo në kategori