LAJMI I FUNDIT:

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Banoret Alba dhe Santiana vendosën të krijojnë disa momente gazmore për të tjerët në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Ato vendosën që të luajnë një shaka vizuale, duke i lyer dhëmbët e tyre në mënyrë që ato të dukeshin sikur kishin rënë.

Ky veprim i tyre, i cili u zbulua në momentin që të dyja qeshnin dhe flisnin me gojë të hapur, shkaktoi një reagim të menjëhershëm nga banorët e tjerë dhe qeshjet u dëgjuan anembanë shtëpisë.

Situata mori një kthesë edhe më të qeshur kur banorë të tjerë filluan të japin komente interesante mbi pamjen e përkohshme të Albës dhe Santianës.

Kader Kicaj: Po të isha e paaftë, nuk kisha ardhur në Big Brother VIP Kosova 2
Lexo po ashtu Kader Kicaj: Po të isha e paaftë, nuk kisha ardhur në Big Brother VIP Kosova 2

Disa banorë u shprehën në mënyrë të çuditshme mbi humbjen e dhëmbëve, duke sugjeruar se ndoshta loja brenda shtëpisë po bëhet shumë e ashpër, ndërsa të tjerët e morën më me sportivitet duke komentuar se këto janë vetëm disa nga surprizat që sjellin dy vajzat e guximshme.

Alba përndryshe është një nga të nominuarat këtë javë dhe rrezikon që të eliminohet në rast se nuk merr votat e mjaftueshme nga publiku. Bashkë me të në nominim janë edhe: Kaderi, Ylli Dërvishi (Buci), Azemi, Blerando, Blero dhe Besi. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori