LAJMI I FUNDIT:

Kader Kicaj: Po të isha e paaftë, nuk kisha ardhur në Big Brother VIP Kosova 2

Kader Kicaj: Po të isha e paaftë, nuk kisha ardhur në Big Brother VIP Kosova 2
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Kader Kicaj, një nga banorët më të diskutuara të shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”, përballet vazhdimisht me pyetje të drejtpërdrejta dhe të ashpra nga publiku dhe shikuesit e programit.

Ajo është në qendër të vëmendjes, jo vetëm për sjelljen në lojë, por edhe për mënyrën si ajo përballet me sfidat dhe akuzat që i bëhen.

Një nga pyetjet që i është bërë së fundmi Kaderit në darkën e të nominuarve ka të bëjë me lojën e saj brenda shtëpisë dhe nëse po ndikohet nga ndonjë i brendshëm për të vepruar në një mënyrë të caktuar.

“A po ndikohesh nga dikush brenda shtëpisë për këtë lojë të keqe apo je kaq e paaftë sa të duhet të sulmosh në vazhdimësi?”, ishte një prej pyetjeve të bëra në darkën e nominimeve.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Përgjigja e Kaderit ndaj kësaj pyetjeje ishte e vendosur dhe e qartë. “Jam tepër e aftë për derisa kam hyrë ne Big Brother VIP Kosova se nëse nuk kisha qenë e aftë vendin këtu nuk e kisha pasur,” u shpreh ajo, duke treguar vetëbesim dhe duke u distancuar nga ideja se po ndikohet nga dikush tjetër.

Kaderi përndryshe ka hyrë pak më vonë se banorët e tjerë në shtëpinë më të famshme në vend, por ka arritur që të krijojë mjaft situata dhe dinamika brenda shtëpisë.

Ajo është një nga të nominuarat këtë javë dhe rrezikon që të eliminohet në rast se nuk merr votat e mjaftueshme nga publiku. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori