Katie Holmes dhe Jamie Foxx kanë qenë në qendër të thashethemeve pasi dyshja u tha se më nuk janë të fejuar.

Por çifti përmes një shëtitje romantike në Central Park të New Yorkut bën të qartë se janë ende në lidhje.

Kjo ishte një shëtitje shumë e rrallë për çiftin, të cilët kanë një jetë shumë private kur bëhet fjalë për marrëdhënien e tyre.

Aktorja 40-vjeçare si dhe fituesi i çmimit të Akademisë, 51 vjeçari kanë shkuar pas shëtitjes në Muzeun Metropolitan të Artit.

Jamie ishte veshur në të zeza gjersa bukuroshja me xhinse dhe kishin kapela dhe syze, e cila gjë të lënë përshtypje se kanë dashur të maskohen.

Ndryshe, dyshja është duke punuar në projekte të reja filmike që do të shfaqen gjatë këtij viti në ekranet e kinemave. /Telegrafi/