LAJMI I FUNDIT:

“Jam nga Gjermania” – videoja e Ardian Bujupit ku mohon origjinën bëhet virale në TikTok

“Jam nga Gjermania” – videoja e Ardian Bujupit ku mohon origjinën bëhet virale në TikTok

Ardian Bujupi tashmë dihet se është një këngëtar me origjinë nga Kosova që jeton dhe vepron në Gjermani.

Ai së fundmi u ndalua në rrugë nga një tiktok-ere, ku ia parashtroi disa pyetje.

Pyetjet ishin rreth jetës së tij, gjersa ai zbuloi se është këngëtar dhe se vjen nga Gjermani.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

Kjo përgjigje e artistit shqiptar duket se irritoi fansat e tij, të cilët i reaguan ashpër në komente.

Videoja u bë virale dhe u shpërnda gjithandej, ndonëse artisti i kishte kërkuar vajzës në fjalë që ta fshinte.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Veç tjerash, nuk mungoi një reagim edhe nga Ardiani, me një postim të shpërndarë në Instagram.

Postimi i plotë:

“Për ata armiqtë që janë duke kërkuar gabime te unë, kot e keni. Unë jam rritur në Gjermani, kam fituar famë në këtë vend. Në intervistën e parë në jetën time për RTL, fjala e tretë ka qenë Kosovë.

Ajo vajzë në Dubai njeh shoqërinë time në Gjermani dhe më ka ardhur më shkurt të them ‘Germany’.

Po të kishte qenë intervista më e gjatë, unë kisha thënë ‘jetoj në Gjermani’, jam shqiptar etj etj’.

Siç e bëj gjithmonë”. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Zarf i zi gjatë spektaklit: Katër banorë shkojnë direkt në televotim për thyerje të rregullave

Zarf i zi gjatë spektaklit: Katër banorë shkojnë direkt në televotim për thyerje të rregullave

Magazina
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Kalo në kategori