LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll merr vëmendje me një tjetër paraqitje provokuese rrugëve të Londrës

Ivana Knoll merr vëmendje me një tjetër paraqitje provokuese rrugëve të Londrës
Foto: Screenshot/Instagram

Kur festohet një Botëror, ka shumë gjëra rreth tij që do të mbahen mend gjithmonë, përveç, padyshim, ekipi që e ngriti trofeun.

Reklama

Për shembull, në vitin 2010, viti i Afrikës së Jugut dhe edicioni në të cilin Iker Casillas arriti të ngrinte Kupën e çmuar, ishte Larissa Riquelme ajo që magjepsi botën.

Në Kupën e Botës 2022, ishte modelja kroate Ivana Knoll ajo që doli në qendër të skenës.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Veshjet dhe bukuria e saj kur dilte në stadiume së bashku me paraqitjen e jashtëzakonshme të kombëtares së saj (që doli e treta në garë) e bënë Knoll një nga më të spikaturit e Katarit dhe dikë që mori shumë vëmendje.

Ivana Knoll shijon pushimet në Saint Tropez, mahnit në fotografitë provokuese me bikini
Lexo po ashtu Ivana Knoll shijon pushimet në Saint Tropez, mahnit në fotografitë provokuese me bikini

Në të kaluarën, të famshëm u krijuan në një mënyrë tjetër, tani, fuqia e rrjeteve sociale është një nxitje e madhe për këto lloj personazhesh dhe fuqia për të marrë shikueshmëri në mbarë planetin.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Një Botëror mund të ndryshojë jetën e një futbollisti dhe në këtë rast jeta e Ivanas ka marrë një kthesë 180 gradë. Që nga paraqitjet e saj në Kupën e Botës, llogaria e saj në Instagram është rritur në 3.5 milionë ndjekës. Tani, ajo tregon jetën e saj plot luks e rrethuar nga njerëz të famshëm dhe futbollistë.

Tani, kroatja ka publikuar një fotografi nga rrugët e Londrës, gjersa ishte për të shijuar një ndeshje të Arsenalit.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në këtë vizitë në kryeqytetin anglez, modelja përfitoi nga udhëtimi për të vizituar vendet më emblematike të qytetit, ku ka treguar veshjet e saj mahnitëse.

Siç pritej, imazhi është bërë shpejt viral dhe brenda pak minutash ka pasur mijëra pëlqime dhe një mori komentesh. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Magazina
Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Kalo në kategori