LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll shijon pushimet në Saint Tropez, mahnit në fotografitë provokuese me bikini

Ivana Knoll shijon pushimet në Saint Tropez, mahnit në fotografitë provokuese me bikini

Tifozja më e nxehtë e Kupës së Botës, Ivana Knoll, ka mahnitur fansat në pozat e reja me bikini.

Reklama

Kroatja fitoi famë në turneun në Katar, duke mbështetur kombin e saj me anë të disa veshjeve provokuese.

Ivana vazhdon të udhëtojë anembanë globit dhe së fundmi po shijon pushimet në Saint Tropez të Francës.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

Ajo solli disa fotografi atraktive në Instagram me një palë bikini ngjyrë portokalli.

Ivana Knoll mahnit me pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir
Lexo po ashtu Ivana Knoll mahnit me pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir

Ndjekësit bënë komente nga më të ndryshmet për figurën e mrekullueshme të zeshkanes.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

“Nuk e di sa herë e kam parë videon, ju lutem as mos ma bëni këtë pyetje”, tha një ndjekës.

“Je perfektë”, shtoi një tjetër.

“Bukuroshe. E mrekullueshme”, ishin disa nga komentet e tjera në videon e Ivanas.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Ajo tani ka një ndikim të madh, ku nga 600 mijë ndjekës ka grumbulluar 3.5 milionë.

Ish-Miss Kroacia këto ditë kishte bërë një udhëtim në Londër dhe zbuloi se është tifoze e Arsenalit.

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Ajo gjithashtu ishte e pranishme në festën e BAFTAs, e veshur me një fustan të tejdukshëm që i linte pak imagjinatës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)