LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll mahnit me pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir

Ivana Knoll mahnit me pozat e reja e mbuluar vetëm me peshqir

‘Tifozja më e nxehtë e Kupës së Botës’, Ivana Knoll, ka mahnitur sërish me një postim që ka publikuar së fundmi në rrjete sociale.

Reklama

Ish-Miss Kroacia fillimisht kishte 600 mijë ndjekës në Instagram dhe tani ka grumbulluar mbi 3.5 milionë.

Ivana fitoi famë gjatë Kupës së Botës në Katar për veshjet e saj të guximshme, ndërsa Kroacia arriti të shkonte deri në gjysmëfinale.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

Ajo ka vazhduar të tërheqë fansat duke postuar foto teksa është në plazh dhe në rrugët e Miamit, shkruan The Sun.

Dhe ndjekësit e saj pohuan se ajo po “bëhet edhe më e nxehtë” pasi së fundmi ndau disa imazhe të tjera provokuese.

Të gjitha lajmet nga Ivana Knoll
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ivana Knoll

Tani Ivana ka siguruar një tjetër sukses të madh me fansat duke shpërndarë një klip të saj, i cili u realizua në Londër, përballë një pasqyre duke pozuar me një peshqir.

Ajo ende ia doli të bënte një buzëqeshje edhe pse më herët zbuloi se kishte humbur bagazhin e saj në Heathroë pas mbërritjes në kryeqytetin anglez.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

Ivana, 30 vjeçe, pohoi gjithashtu këtë javë se hoqi dorë nga shansi për t’u bashkuar me faqen e të rriturve “OnlyFans” pasi mori “dhjetë telefonata” dhe “20 e-mail” në ditë nga agjencitë.

Ajo tha: “Zakonisht nuk marr gjithçka që më ofrojnë, sepse më pëlqen të punoj me marka që më pëlqejnë, dhe jo shumë prej tyre, sepse më pëlqen të prezantoj atë që më pëlqen vërtet, jo vetëm atë që më paguhet”.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

Ajo vazhdoi: “Rreth OnlyFans, mbaj mend që gjatë Kupës së Botës mora ndoshta dhjetë telefonata në ditë dhe ndoshta 20 e-maile për hapjen e një OnlyFans”.

Ivana shtoi: “Unë nuk gjykoj, thjesht nuk jam një person i tillë. Nuk është për mua”.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

“Unë u përpoqa të shpjegoj se nuk ka të bëjë gjithmonë me paratë, mua më intereson reputacioni”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza "Sevdali"

Magazina
Kalo në kategori