Ndeshja mes Interit dhe Milanit po del të jetë e zjarrtë dhe me gola shumë.

Pas dy golave të shpejtë të shënuar nga Zlatan Ibrahimovic, zikaltërit janë kthyer në lojë.

Ka qenë Romelu Lukaku që ka shënuar për 2-1, duke e bërë ndeshjen edhe më të zjarrtë.

Ishte Ivan Perisic që pasoi një top në zonë, e ku nga afër belgu nuk gaboi.

Pas goli Interi ka renditur edhe disa raste tjera. /Telegrafi/