LAJMI I FUNDIT:

“Hera e fundit që ndërhyn në fjalët e mia”, Antonela debaton ashpër me Big Mamën në BB VIP

“Hera e fundit që ndërhyn në fjalët e mia”, Antonela debaton ashpër me Big Mamën në BB VIP
Foto: Screenshot/Instagram

Edhe mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP nuk kanë munguar debatet e polemikat në mes të banorëve.

Reklama

Në një debat të ashpër u përfshinë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha dhe këngëtarja Big Mama.

Kjo e fundit ka devijuar situatën duke përdorur edhe fjalë të papërshtatshme për ekran.

Foto: Screenshot/Instagram

Antonela ishte ajo e cila kërkoi që Big Mama mos t’i ndërhyjë më asnjëherë në fjalët e saj.

E në anën tjetër, artistja nga Shkupi ia ktheu se ka të drejtë të shprehet sa herë që dëshiron ajo.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania

“Ndërhyj, hajt ndalem. Nuk mundesh”, vazhdoi më tej Big Mama.

Antonela ndërkaq duket të jetë banorja më pak e preferuar brenda shtëpisë për shkak të zënkave që krijon me të tjerët.

Ajo ka disa javë që po krijon zhurmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kalo në kategori