LAJMI I FUNDIT:

Hajnat hyjnë në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon pamje nga dëmet e shkaktuara

Hajnat hyjnë në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon pamje nga dëmet e shkaktuara

Modelja dhe këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku është ballafaquar me një situatë të pakëndshme.

Ish-Missi që jeton në Turqi ka zbuluar se hajdutët kanë hyrë në shtëpinë e saj dhe ka vjedhur disa bizhuteri të kushtueshme.


Pamjet i ka publikuar vet Morena në disa postime në llogarinë e saj të Instagramit, duke treguar për dëmet e shkaktuara.

Foto: Morena Taraku/Instagram

“Këta hajdutë do dënohen ju premtoj. Super e shokuar si mund të ndodhë kjo në të ashtuquajturën ndërtesë më të mirë Sinpas”, ka shkruar Morena në postim.

Të gjitha lajmet nga Morena Taraku
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Morena Taraku

Në një tjetër postim, ajo ka paralajmëruar padi ndaj rezidencës ku ka ndodhur plaçkitja e gjërave të saj.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Ndryshe, Morena aktualisht po qëndron në Prishtinë, ajo ditën e djeshme tregoi se ishte në shoqëri të reperit dhe fituesit të Big Brother VIP Kosova, Stresi. /Telegrafi/

Foto: Morena Taraku/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina

"Do flesh me Romeon", pyetja që e vuri në siklet Heidin pas daljes nga Big Brother

Magazina
Kalo në kategori