LAJMI I FUNDIT:

Hailey Baldwin, vajza modele e aktorit hollivudian pozon vetëm me brekë (Foto)

Hailey Baldwin, vajza modele e aktorit hollivudian pozon vetëm me brekë (Foto)

Hailey Baldwin është shfaqur vetëm me brekë të brendit Calvin Klein në një postim në Instagram.

Modelja ka pozuar për ELLE Magazine dhe njërën prej fotografive e ka publikuar në rrjetin e saj social.

Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)
Lexo po ashtu Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)

Në këtë pozë, 20-vjeçarja me njërën dorë i ka kapur flokët, ndërsa me tjetrën ka penguar që t’i shihen gjinjtë.

Poza e Haileyt për revistën Elle (Instagram)

Hailey është njëra prej modeleve që do të jenë pjesë e botimit të muajit maj të ELLE Magazine.

Bella Hadid, Maria Borges, Elsa Hosk, Jasmine Tookes dhe Candice Huffine, janë bukuroshet tjera që e kanë zbukuruar këtë revistë.

Hailey Baldwin është një modele amerikane, vajza e aktorit Stephen Baldwin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Erjola Doçi ka një lidhje jashtë Big Brother - zbulohet reperi nga Kosova që ia ka rrëmbyer zemrën?

Erjola Doçi ka një lidhje jashtë Big Brother - zbulohet reperi nga Kosova që ia ka rrëmbyer zemrën?

Magazina
Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Tha se 'ia nxinte jetën', Ermal Mamaqi i kundërpërgjigjet Fifit

Tha se 'ia nxinte jetën', Ermal Mamaqi i kundërpërgjigjet Fifit

Magazina
E shpallën të vdekur në rrjete sociale, reagon Adriana Matoshi

E shpallën të vdekur në rrjete sociale, reagon Adriana Matoshi

Magazina
Sara Hoxha mbështet Romeon në Big Brother: Do më bëhej qejfi nëse fiton

Sara Hoxha mbështet Romeon në Big Brother: Do më bëhej qejfi nëse fiton

Magazina
Kalo në kategori