Hailey Baldwin është shfaqur vetëm me brekë të brendit Calvin Klein në një postim në Instagram.

Reklama

Modelja ka pozuar për ELLE Magazine dhe njërën prej fotografive e ka publikuar në rrjetin e saj social.

Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto) Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)

Në këtë pozë, 20-vjeçarja me njërën dorë i ka kapur flokët, ndërsa me tjetrën ka penguar që t’i shihen gjinjtë.

Poza e Haileyt për revistën Elle (Instagram)

Hailey është njëra prej modeleve që do të jenë pjesë e botimit të muajit maj të ELLE Magazine.

Bella Hadid, Maria Borges, Elsa Hosk, Jasmine Tookes dhe Candice Huffine, janë bukuroshet tjera që e kanë zbukuruar këtë revistë.

Hailey Baldwin është një modele amerikane, vajza e aktorit Stephen Baldwin. /Telegrafi/

Reklama