LAJMI I FUNDIT:

Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)

Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)

Fama për të është shumë e rëndësishme dhe modelja Hailey Baldwin duket se është e gatshme të bëjë gjithçka për ta arritur atë.

Reklama

Ajo është vetëm 20 vjeç, por megjithatë çdo ditë e më dhunë po merr një vëmendje të madhe në botën e modë.

Hailey postoi të enjten një foto të kopertinës “Inprint”, ku ajo ndodhet në tualet, teksa është duke folur më një telefon klasik. /TCH/Telegrafi/