LAJMI I FUNDIT:

Griezmann drejt Atletico Madridit, Barcelona e zëvendëson me Luuk de Jong

Griezmann drejt Atletico Madridit, Barcelona e zëvendëson me Luuk de Jong

Antoine Griezmann ka arritur marrëveshje për kushtet personale me Atletico Madridin dhe kanë mbetur të sqarohen disa detaje ndërmjet Los Rojiblancos dhe Barcelonës për kompletimin e marrëveshjes.

Reklama

Gjithçka është në fazat finale. Lajmin e konfirmon edhe L’Equipe, që pret kalimin e Griezmann te Atletico.

Barcelona po punon me shpejtësi të plotë për të nënshkruar me një qendërsulmues.

Tani për tani opsioni kryesor është Luuk de Jong.

Barca po negocion me Sevillan, ku bisedimet filluan sot pasdite, pas kërkesës së Ronald Koeman.

Kushti kryesor për ardhjen e holandezit është largimi i Griezmann.

Klubi i Barçës ka mbyllur tre operacione gjatë gjithë ditës. Shitjet e Ilaix dhe Emerson në Leipzig dhe Tottenham, respektivisht, dhe huazimi i Rey Manaj në Spezia. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Përse Romelu Lukaku nuk e festoi golin e tij ndaj Frosinones?

Përse Romelu Lukaku nuk e festoi golin e tij ndaj Frosinones?

Serie A
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori