LAJMI I FUNDIT:
Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

910 Artikuj

Atletico me komunikatë zyrtare për lëndimin e Antoine Griezmann

Atletico me komunikatë zyrtare për lëndimin e Antoine Griezmann

La Liga
Griezmann thotë se transferimi te Barcelona ishte një ‘gabim’

Griezmann thotë se transferimi te Barcelona ishte një ‘gabim’

La Liga
Griezmann dhe Morata vazhdojnë të jenë dyshja më e mirë në Evropë

Griezmann dhe Morata vazhdojnë të jenë dyshja më e mirë në Evropë

La Liga
Griezmann bëhet golashënuesi më i mirë në histori të Atletico Madridit

Griezmann bëhet golashënuesi më i mirë në histori të Atletico Madridit

La Liga
Griezmann plot lëvdata për Mason Greenwood

Griezmann plot lëvdata për Mason Greenwood

La Liga
Griezmann barazon legjendën e klubit si golashënuesi më i mirë në histori të Atletico Madridit

Griezmann barazon legjendën e klubit si golashënuesi më i mirë në histori të Atletico Madridit

La Liga
Griezmann thotë se është shumë i mirë në Football Manager, befason me klubin që luan

Griezmann thotë se është shumë i mirë në Football Manager, befason me klubin që luan

La Liga
Barcelona planifikon të nënshkruajë Joao Felixin me ‘formulën Griezmann’

Barcelona planifikon të nënshkruajë Joao Felixin me ‘formulën Griezmann’

La Liga
Me golin e fundit Antoine Griezmann i afrohet historisë te Atletico Madridi

Me golin e fundit Antoine Griezmann i afrohet historisë te Atletico Madridi

La Liga
Griezmann dëshiron statusin e legjendës te Atletico Madridi

Griezmann dëshiron statusin e legjendës te Atletico Madridi

La Liga
Gjiganti i Ligës Premier dëshiron Antoine Griezmannin

Gjiganti i Ligës Premier dëshiron Antoine Griezmannin

La Liga
Griezmann drejt kalimit në Ligën Premier, gjiganti anglez gati t’i ofrojë pagë trefish më të lartë se Atletico Madridi

Griezmann drejt kalimit në Ligën Premier, gjiganti anglez gati t’i ofrojë pagë trefish më të lartë se Atletico Madridi

Premier League
Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Ndërkombëtare
Tifozët nuk mund ta besojnë se si Modric përfundoi në ‘top 10’, përpara emrave si Griezmann dhe Gundogan

Tifozët nuk mund ta besojnë se si Modric përfundoi në ‘top 10’, përpara emrave si Griezmann dhe Gundogan

Ndërkombëtare
Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Ndërkombëtare
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Antoine Griezmann shënon het-trik në fitoren e Atletico Madridi ndaj Celta Vigos

Antoine Griezmann shënon het-trik në fitoren e Atletico Madridi ndaj Celta Vigos

La Liga
Antoine Griezmann mban një rekord të spikatur në futbollin ndërkombëtar

Antoine Griezmann mban një rekord të spikatur në futbollin ndërkombëtar

Përfaqësueset
Antoine Griezmann me mesazh për fëmijët e Madridit pas fitores në derbi

Antoine Griezmann me mesazh për fëmijët e Madridit pas fitores në derbi

La Liga
Atletico ia shënon edhe të dytin Real Madridit

Atletico ia shënon edhe të dytin Real Madridit

La Liga
Griezmann lumtur që Mbappe qëndroi te PSG

Griezmann lumtur që Mbappe qëndroi te PSG

Ndërkombëtare
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare
Mbappe i kërkon PSG-së transferimin e një lojtari në këtë afat

Mbappe i kërkon PSG-së transferimin e një lojtari në këtë afat

Ligue 1