LAJMI I FUNDIT:

Luuk de Jong

35 Artikuj

Revolucioni brutal i Joan Laportas te Barcelona – ka larguar 22 lojtarë, në mesin e tyre edhe legjendën e klubit Leo Messi

Revolucioni brutal i Joan Laportas te Barcelona – ka larguar 22 lojtarë, në mesin e tyre edhe legjendën e klubit Leo Messi

La Liga
Kush qëndron e kush largohet, Barcelona para një dileme të madhe

Kush qëndron e kush largohet, Barcelona para një dileme të madhe

La Liga
Barcelona po punon për më shumë rinovime kontratash

Barcelona po punon për më shumë rinovime kontratash

La Liga
Xavi në kërkim të treshes titullare të sulmit, 12 treshe të ndryshme nga 13 ndeshje

Xavi në kërkim të treshes titullare të sulmit, 12 treshe të ndryshme nga 13 ndeshje

La Liga
Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Top 20 lojtarët që kanë shënuar më së shumti gola me kokë në këtë shekull – vendi i parë ka diferencë të thellë

Ndërkombëtare
Barcelona bie në fund, merr vetëm një pikë ndaj Granadas

Barcelona bie në fund, merr vetëm një pikë ndaj Granadas

La Liga
Notat e lojtarëve: Mallorca 0-1 Barcelona, paraqitje e mirë nga Pique

Notat e lojtarëve: Mallorca 0-1 Barcelona, paraqitje e mirë nga Pique

La Liga
Barca i falet De Jongut, triumfon ndaj Mallorcas

Barca i falet De Jongut, triumfon ndaj Mallorcas

La Liga
Eliminimi nga Liga e Kampionëve detyron Barcelonën të vlerësojë shitjet e mundshme, gjashtë lojtarë mund të largohen në janar

Eliminimi nga Liga e Kampionëve detyron Barcelonën të vlerësojë shitjet e mundshme, gjashtë lojtarë mund të largohen në janar

La Liga
Pesë transferimet që mund ta tronditin afatin kalimtar të janarit – Sterling, Luuk de Jong, Cavani, Isco dhe Pogba në listë

Pesë transferimet që mund ta tronditin afatin kalimtar të janarit – Sterling, Luuk de Jong, Cavani, Isco dhe Pogba në listë

Ndërkombëtare
Xavi po e bën largimin e parë nga Barcelona

Xavi po e bën largimin e parë nga Barcelona

La Liga
Sergio Ramos dhe nënshkrimet më të këqija të afatit të verës 2021

Sergio Ramos dhe nënshkrimet më të këqija të afatit të verës 2021

Ndërkombëtare
Barcelona kthehet te fitorja, triumfon ndaj Levantes

Barcelona kthehet te fitorja, triumfon ndaj Levantes

La Liga
Luuk de Jong prezantohet në Camp Nou: Barça më shumë se një klub, dua të fitojmë trofe

Luuk de Jong prezantohet në Camp Nou: Barça më shumë se një klub, dua të fitojmë trofe

La Liga
Një afat kalimtar për t’u harruar nga Barcelona: Sulmi i tyre nga emra si Messi dhe Griezmann, kalon tek Memphis dhe Luuk de Jong

Një afat kalimtar për t’u harruar nga Barcelona: Sulmi i tyre nga emra si Messi dhe Griezmann, kalon tek Memphis dhe Luuk de Jong

La Liga
Efekti domino dhe zyrtarizimet në ‘kohën shtesë’: Saul te Chelsea, Greizmann te Atletico Madridi, De Jong te Barcelona

Efekti domino dhe zyrtarizimet në ‘kohën shtesë’: Saul te Chelsea, Greizmann te Atletico Madridi, De Jong te Barcelona

La Liga
Griezmann drejt Atletico Madridit, Barcelona e zëvendëson me Luuk de Jong

Griezmann drejt Atletico Madridit, Barcelona e zëvendëson me Luuk de Jong

La Liga
Holanda mbetet pa një sulmues, De jog i thotë lamtumirë Euro 2020

Holanda mbetet pa një sulmues, De jog i thotë lamtumirë Euro 2020

Përfaqësueset
De Jong e Navas më të mirët: Barcelona 1-1 Sevilla, notat e lojtarëve

De Jong e Navas më të mirët: Barcelona 1-1 Sevilla, notat e lojtarëve

La Liga
Barcelona lëshon pikë në Camp Nou në përballjen ndaj Sevillës

Barcelona lëshon pikë në Camp Nou në përballjen ndaj Sevillës

La Liga
Sevilla 3-2 Inter, notat e futbollistëve: De Jong fantastik, Handanovic dobët

Sevilla 3-2 Inter, notat e futbollistëve: De Jong fantastik, Handanovic dobët

Liga e Evropës
Dy gola të shpejtë në finalen e Ligës së Evropës, shënojnë De Jong dhe Godin

Dy gola të shpejtë në finalen e Ligës së Evropës, shënojnë De Jong dhe Godin

Liga e Evropës
Barazohet gjithçka në finalen e madhe, De Jong shënon gol të bukur për Sevillën

Barazohet gjithçka në finalen e madhe, De Jong shënon gol të bukur për Sevillën

Liga e Evropës
Sevilla vazhdon traditën, kalon në finalen e Ligës së Evropës në fitoren ndaj Unitedit

Sevilla vazhdon traditën, kalon në finalen e Ligës së Evropës në fitoren ndaj Unitedit

Liga e Evropës