LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve: Mallorca 0-1 Barcelona, paraqitje e mirë nga Pique

Notat e lojtarëve: Mallorca 0-1 Barcelona, paraqitje e mirë nga Pique
(Foto: fcbarcelona.com)

Barcelona ka marrë pikë të plota në përballjen e javës së njëzet në udhëtim te Mallorca.

Reklama

Blaugranët kishin paraqitje më të mirë se ekipi vendas dhe kanë marrë notë mesatare më të lartë se kundërshtari.

Qendërmbrojtësi Gerard Pique është vlerësuar me notën më të lartë në këtë sfidë, i ndjekur nga golashënuesi Luuk de Jong dhe asistuesi Oscar Mingueza.

Barca i falet De Jongut, triumfon ndaj Mallorcas
Lexo po ashtu Barca i falet De Jongut, triumfon ndaj Mallorcas

Mbrojtësi i djathtë i Mallorcas, Pablo Maffeo, është vlerësuar me notën më të ulët në këtë takim.

SofaScore ka bërë vlerësimin e plotë të lojtarëve të të dyja skuadrave në ndeshjen Mallorca 0-1 Barcelona. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori