LAJMI I FUNDIT:

Gosens arrin për teste mjekësore te Interi

Gosens arrin për teste mjekësore te Interi

Robin Gosens është në prag të bashkimit me Interin dhe sapo ka filluar testet mjekësore me kampionët e Serie A.

Reklama

Mbrojtësi i Atalantës do të transferohet në San Siro në një marrëveshje fillestare huazimi me një detyrim blerje.

Sipas Sky Sport Italia, gjigantët e Serie A do të paguajnë 25 milionë euro plus tre milionë euro tjera bonus në lidhje me performancën.

Agjenti i Gosens thotë se kanë mbetur vetëm edhe disa detaje, ai tregon pse lojtari zgjodhi Interin para Newcastle
Lexo po ashtu Agjenti i Gosens thotë se kanë mbetur vetëm edhe disa detaje, ai tregon pse lojtari zgjodhi Interin para Newcastle

Gosens, 27 vjeç, do të nënshkruajë një kontratë katërvjeçare e gjysmë me klubin e tij të ri.

Reprezentuesi gjerman është jashtë fushës që nga shtatori për shkak të një dëmtimi në kofshë, por tashmë ka filluar stërvitjet individuale.

Ai mbërriti në klinikën CONI në Milano në orën 9:00 me orën lokale dhe aktualisht po kalon ekzaminimet mjekësore me Interin përpara se të nënshkruajë kontratën. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Skena të jashtëzakonshme nga Arabia Saudite: 65 mijë tifozë e mirëpritën Benzeman në prezantim

Ligat tjera
Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Interi mbërrin në Stamboll, Dumfries rrëzohet sapo zbret nga autobusi

Liga e Kampionëve
Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ai vuajti dhe u refuzua për shkak të pamjes së tij - tani është hero pasi i solli West Hamit trofeun pas 43 vitesh

Ligat tjera
Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Liga e Kampionëve
Finalja e Ligës së Kampionëve: Vendi, koha, të rejat, formacionet e mundshme, yjet që duhen ndjekur

Finalja e Ligës së Kampionëve: Vendi, koha, të rejat, formacionet e mundshme, yjet që duhen ndjekur

Liga e Kampionëve
Haaland: Ëndërr të luaj në finalen e Ligës së Kampionëve - me kaq shumë kampionë rreth meje, gjithçka bëhet e lehtë

Haaland: Ëndërr të luaj në finalen e Ligës së Kampionëve - me kaq shumë kampionë rreth meje, gjithçka bëhet e lehtë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori