LAJMI I FUNDIT:

Robin Gosens

49 Artikuj

Gosens dëshiron Derby della Madonnina në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Gosens dëshiron Derby della Madonnina në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Interi gati për ta shituar në janar gjermanin Robin Gosens

Interi gati për ta shituar në janar gjermanin Robin Gosens

Serie A
Interi “shfryhet” te Bologna, fiton me goleadë

Interi “shfryhet” te Bologna, fiton me goleadë

Serie A
Gosens kërkon largimin nga Interi dhe atë që në janar

Gosens kërkon largimin nga Interi dhe atë që në janar

Serie A
Marotta zbulon detaje nga bisedimet me Skriniarin

Marotta zbulon detaje nga bisedimet me Skriniarin

Serie A
Interi me tri mungesa për ndeshjen ndaj Bolognas

Interi me tri mungesa për ndeshjen ndaj Bolognas

Serie A
Lëndohet Gosens, në dyshim për Bolognan

Lëndohet Gosens, në dyshim për Bolognan

Serie A
Interi nënshtron Milanin dhe kualifikohet në finale të Kupës së Italisë

Interi nënshtron Milanin dhe kualifikohet në finale të Kupës së Italisë

Ndërkombëtare
Gosens i lumtur me debutimin e tij te Interi

Gosens i lumtur me debutimin e tij te Interi

Serie A
Ylli i Interit flet për ofertën e Newcastles që e refuzoi në janar: Me ato para do t’ia siguroja jetën disa brezave të familjes

Ylli i Interit flet për ofertën e Newcastles që e refuzoi në janar: Me ato para do t’ia siguroja jetën disa brezave të familjes

Serie A
Dy javë pushim, por cilat janë pesë ndryshimet që ndodhën në Serie A

Dy javë pushim, por cilat janë pesë ndryshimet që ndodhën në Serie A

Serie A
Inzaghi flet për transferimet e Interit në janar

Inzaghi flet për transferimet e Interit në janar

Serie A
Klauzola interesante e Gosens te Interi

Klauzola interesante e Gosens te Interi

Serie A
Gosens me fjalim emocional falënderon Atalantan pas kalimit te Interi

Gosens me fjalim emocional falënderon Atalantan pas kalimit te Interi

Serie A
Zyrtare: Gosens lojtar i Interit

Zyrtare: Gosens lojtar i Interit

Serie A
Gosens arrin për teste mjekësore te Interi

Gosens arrin për teste mjekësore te Interi

Serie A
Agjenti i Gosens thotë se kanë mbetur vetëm edhe disa detaje, ai tregon pse lojtari zgjodhi Interin para Newcastle

Agjenti i Gosens thotë se kanë mbetur vetëm edhe disa detaje, ai tregon pse lojtari zgjodhi Interin para Newcastle

Serie A
Gosens te Interi, një marrëveshje e përfunduar – zbulohen detajet dhe testet mjekësore

Gosens te Interi, një marrëveshje e përfunduar – zbulohen detajet dhe testet mjekësore

Serie A
Negociatat e Interit me Atalantën për Robin Gosens drejt mbylljes, gjermani prite të kalojë te kampionët

Negociatat e Interit me Atalantën për Robin Gosens drejt mbylljes, gjermani prite të kalojë te kampionët

Serie A
Newcastle tenton transferimin e Robin Gosens, i ofron pagë tri herë më të lartë se sa fiton në Atalanta

Newcastle tenton transferimin e Robin Gosens, i ofron pagë tri herë më të lartë se sa fiton në Atalanta

Serie A
Interi bën gati një ofertë të lartë për Gosens

Interi bën gati një ofertë të lartë për Gosens

Serie A
Dortmund në bisedime të avancuara me përfaqësuesit e Robin Gosens

Dortmund në bisedime të avancuara me përfaqësuesit e Robin Gosens

Serie A
Euro 2020 i takon Atalantas: Është skuadra që kontribuon me më shumë shënues në këtë Kampionat Evropian

Euro 2020 i takon Atalantas: Është skuadra që kontribuon me më shumë shënues në këtë Kampionat Evropian

Përfaqësueset
Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Përfaqësueset